Версія для людей з порушеннями зору
Версія для людей з порушеннями зору

Киян і гостей міста запрошують на 8 безоплатних екскурсій

29 червня 2023 року, 14:31

Управління туризму та промоцій КМДА й Київський центр розвитку туризму підготували 8 безоплатних екскурсій для киян і гостей столиці.

Екскурсія «Київ незламний», під час якої можна буде ознайомитися з історією воєнного Києва – із часів Другої Світової війни до повномасштабного вторгнення рф в Україну.

Місце зустрічі вказано в анкеті.

Дата та час: 30 червня, п’ятниця, 18:00. Реєстрація за посиланням: https://forms.gle/YeHRLmJErBPe5pBi8.

Екскурсія «Все починається з Університету», під час якої можна дізнатися, як Київський національний університет імені Тараса Шевченка дав початок розбудові нового кварталу Києва, а також ознайомитися з історією створення навколо Червоного корпусу парку та ботанічного саду.

Місце зустрічі вказано в анкеті.

Дата та час: 1 липня, субота, 13:00. Реєстрація за посиланням: https://forms.gle/GiKa3EKTPUf4WaP37.

Екскурсія «Київ хрещатий», під час якої можна ознайомитися зі старовинним містом, його історією та людьми, які формували, створювали і будували Київ.

Місце зустрічі вказано в анкеті.

Дата та час: 1 липня, субота, 15:00. Реєстрація за посиланням: https://forms.gle/1xAYVHd5LhLoVLLo7.

Екскурсія «Як козаки та магістрат на Подолі жили», під час якої можна буде відкрити для себе таємниці середньовічного Подолу та дізнатися про традиції київського самоуправління.

Місце зустрічі вказано в анкеті.

Дата та час: 1 липня, субота, 18:00. Реєстрація за посиланням: https://forms.gle/QaHEA6raEFxqSEne9.

Екскурсія «Прогулянка театральним Києвом», яка розказує, як і коли виникли театральні традиції Києва, а також почути про перші театри, їхніх корифеїв і сучасних майстрів сцени.

Місце зустрічі вказано в анкеті.

Дата та час: 30 червня, п’ятниця, 15:00. Реєстрація за посиланням: https://forms.gle/ouMigGwrET3MGkPy9.

Дата та час: 2 липня, неділя, 12:00. Реєстрація за посиланням: https://forms.gle/JNK3DkP8pBhLM1zs5.

Екскурсія «Київ – серце Європи», де можна ознайомитися з архітектурою Києва та різноманітними об’єктами, які пов’язують наше місто з Європою, а також із будівлями, які були збудовані європейськими архітекторами.

Місце зустрічі вказано в анкеті.

Дата та час: 2 липня, неділя, 16:00. Реєстрація за посиланням: https://forms.gle/f1Uup87DCuyMMu6x6.

Екскурсія «Таємниці града Ярослава», під час якої розкриються таємниці давнього Києва, Софійського та Михайлівського соборів.

Місце зустрічі вказано в анкеті.

Дата та час: 2 липня, неділя, 18:00. Реєстрація за посиланням: https://forms.gle/kTj8PCgamuNwek2s9.

Звертаємо увагу, що реєстрація на екскурсії обов’язкова, кількість місць обмежена. Учасники отримають підтвердження реєстрації телефонним дзвінком або SMS-повідомленням.

Екскурсійні маршрути розроблені відповідно до умов воєнного стану, тому в разі оголошення повітряної тривоги всі учасники екскурсії зможуть пройти в укриття, які розташовані неподалік.

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту [email protected]