Версія для людей з порушеннями зору
Версія для людей з порушеннями зору

Киянам пропонують обрати пісні, що супроводжуватимуть роботу фонтану на Майдані Незалежності

07 квітня 2017 року, 17:37

Мешканці столиці можуть самі сформувати список композицій, що супроводжуватимуть світло-музичне шоу фонтанів Малі та Великі чаші, що на Майдані Незалежності. Свій вибір громадськість може зробити, проголосувавши за ту чи іншу композицію за наступним посиланням: https://docs.google.com/forms/d/13UN0Nr4h4iUKvDCol5uX0n0wKlJ1_ZIxE-mvb9lnZe4/edit. Про це заявив заступник голови КМДА Петро Пантелеєв.

«Уже з першого травня фонтанний комплекс запрацює після трьох років перерви. Основні роботи вже виконані. Ми плануємо зробити його світло-музичним: у вечірні години з 21:00 до 23:00 з вівторка до неділі на киян та гостей міста чекає світло-музичне шоу. І ми пропонуємо людям обрати музичні твори, що лунатимуть на головній площі країни», – зазначив він.

Нагадаємо, фонтанний комплекс Малі та Великі чаші на Майдані Незалежності, буди пошкоджені під час Революції Гідності. Міська влада виділила на його реконструкцію понад 32 млн грн. На об’єкті замінене насосне обладнання, прокладені нові мережі, замінені гранітні елементи, огороджуючи конструкції, встановлено автоматику. Фонтан буде оснащений системою відеонагляду – 10-ма камерами відео спостереження.

Завершення робіт заплановане до 1 травня.

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту support.web@kyivcity.gov.ua