Версія для людей із вадами зору

Кияни пропонують провести конкурс на кращий проект реконструкції Шулявського мосту

21 травня 2018 року

Кияни пропонують провести конкурс на кращий проект реконструкції Шулявського мосту

Електронна петиція “Провести архітектурний конкурс на краще проектне рішення Шулявської транспортної розв'язки” набрала необхідну, згідно з рішенням Київської міської ради, кількість голосів та прийнята до розгляду.

Відтак, вказану ініціативу підтримали 10066 осіб, при мінімально необхідних 10000.

Київський міський голова Віталій Кличко уже доручив виконавчому органу Київради (КМДА) розглянути електронну петицію. Окрім того, зазначену ініціативу в установленому порядку мають розглянути постійні комісії Київської міської ради з питань містобудування, архітектури та землекористування, а також із питань транспорту, зв'язку та реклами. 

Автор петиції Роман Марчук пропонує провести закритий архітектурний бліц-конкурс на краще проектне рішення транспортної розв'язки на перетині проспекту Перемоги та вулиць Гетьмана і Довженка у Солом’янському та Шевченківському районах. До конкурсу пропонується два проекти: “Неповний чотирилисник” і “Трирівнева розв’язка з реверсним розподільчим кільцем”. За пропозицією автора ініціативи, журі конкурсу необхідно сформувати з експертів в галузі транспортного аналізу і планування, а також урбаністики та містобудування. 

Із повним текстом петиції можна ознайомитись за посиланням: 
https://petition.kyivcity.gov.ua/petition/?pid=7819

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту support.web@kyivcity.gov.ua