Версія для людей з порушеннями зору
Версія для людей з порушеннями зору

Києву передали Світовий кубок чемпіонату з міні-футболу – Микола Поворозник

11 жовтня 2019 року, 17:01

Києву передали Світовий кубок чемпіонату з міні-футболу для проведення чемпіонату з міні-футболу в Києві у 2021 році. Про це повідомив перший заступник голови КМДА Микола Поворозник на своїй сторінці Facebook.

«30 липня 2019 року Київ оголошено містом-господарем, яке прийматиме Чемпіонат світу з міні-футболу-2021! Вже сьогодні відбулася офіційна церемонія передачі Світового кубку чемпіонату з міні-футболу для проведення чемпіонату в Києві у 2021 році. Ми маємо досвід в організації подібних заходів і, впевнений, проведемо чемпіонат на належному рівні. Подібні заходи – це промоція нашого міста і можливість збільшити туристичний потік до столиці. Гордий за наше місто!» – написав Микола Поворозник.

Нагадаємо, що чемпіонат світу з міні-футболу серед чоловіків та жінок у 2021 році прийматиме Київ, таке рішення прийняв виконавчий комітет WMF. Україна виборола право проведення турніру в сенегальського Дакара. У червні 2021 року столицю відвідають 32 найкращі команди світу з міні-футболу.

Загалом у столиці збудовано понад 150 міні-футбольних майданчиків. З вересня на них розпочалися міські змагання на Кубок мера Києва 2019-2020 серед збірних столичних шкіл. У травні цього року на найвищому рівні проведено міжнародний турнір KlitcsckoCup з міні-футболу, перемогу в якому святкувала збірна України

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту [email protected]