Версія для людей із вадами зору

КК «Київавтодор»: Уночі прибирати столицю вийшли колони спецтехніки

13 грудня 2018 року, 0:45

Уночі на прибирання столичних вулиць від снігу вийшли колони спеціальної техніки «Київавтодору». Про це повідомив керівник КК «Київавтодор» Олександр Густєлєв. Комунальні служби столиці, за його словами, працюють цілодобово, аби забезпечити життєдіяльність міста під час негоди. Уночі, як і вдень, на вулицях Києва працює 363 одиниці спецтехніки. У тому числі – 73 бригади з ручного прибирання, які, зокрема, посипають тротуари спеціальною сумішшю.

«Цієї ночі на вулиці Києва вийшли колони спецтехніки. Це дозволяє більш ефективно прибирати дороги від снігу. Особливу увагу ми приділяємо і розчищенню тротуарів та зупинок громадського транспорту», – зазначив Олександр Густєлєв.  

Міська влада закликає столичних водіїв без нагальної потреби не виїжджати у місто на приватному автотранспорті і користуватися громадським транспортом. За прогнозами синоптиків, у Києві до 14 грудня триватимуть сильні снігопади. Рівень опадів очікується до 20 сантиметрів снігу.

 

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту support.web@kyivcity.gov.ua