Версія для людей з порушеннями зору
Версія для людей з порушеннями зору

КМДА не надавала жодних дозволів на встановлення сцени над пам’ятним знаком на площі Конституції

19 серпня 2021 року, 12:36

Усі столичні структурні підрозділи, що залучені до підготовки святкування 30-річчя незалежності України, виконують свою роботу вчасно та якісно. Водночас проведення будь-яких заходів із порушенням правил або на території, що не передбачена для святкування, – не допустиме. Про це повідомив заступник голови КМДА Валентин Мондриївський.

«Порядок проведення заходів розроблявся максимально простий та універсальний і для всіх він єдиний, тому вимога одна – відповідати діючим правилам. Надавати дозволи на встановлення будь-яких конструкцій у непередбачених для цього місцях в Києві – неможливо. Водночас певні структури намагаються, всупереч нормам та здоровому глузду, проводити заходи «на свій розсуд», чим викликають зрозуміле обурення у киян. Я закликаю припинити спекуляції на темі святкування Дня Незалежності та для уникнення подальших конфліктів з містянами та міськими службами оперативно звертатися до столичних структур щодо координації планів і дій», – закликав Валентин Мондриївський.

Нагадаємо, що за останні два тижні конфлікт зі сценою – це вже третя подія, яка набула розголосу і кожного разу з’ясовувалося, що з міськими службами організаторами дії не погоджувалися.

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту [email protected]