Версія для людей з порушеннями зору
Версія для людей з порушеннями зору

КМДА пропонувала банкам та бізнесу долучитися до проєкту «Картка киянина» та залишається відкритою до пропозицій співпраці

26 листопада 2019 року, 16:32

Київська міська державна адміністрація завжди була зацікавлена у широкій співпраці з банками та бізнесом у межах проєкту «Муніципальна карта «Картка киянина». Міська влада і зараз залишається відкритою до пропозицій для співпраці, аби створити для киян та, зокрема, пільгових категорій громадян, найбільш комфортні умови використання картки.

Зокрема, комунальне підприємство «ГІОЦ», яке уповноважене залучати учасників до цього проєкту, запропонувало співпрацю банкам та торговельному і сервісному бізнесу. Листи із пропозиціями від КП «ГІОЦ» отримали, у тому числі, найбільші фінансові установи України.

Станом на сьогодні картку обслуговує один банк – АТ «Державний ощадний банк України» –  єдиний заклад, який звернувся до «ГІОЦ» із пропозицією взяти участь у проєкті.

Варто підкреслити, що муніципальна картка «Картка киянина» – це багатофункціональний електронний платіжний засіб, у будь-якій формі, на будь-якому носії, який дає змогу ідентифікувати утримувача картки.

На сьогодні карткою користується приблизно 800 тисяч киян. Отримати банківську картку можуть зареєстровані у Києві громадяни, внутрішньо переміщені особи, обліковані у столиці. Також власниками картки можуть бути незареєстровані в місті українці, які здійснюють трудову діяльність або отримують повну загальну середню, професійну (професійно-технічну) та вищу освіту в Києві. Пільгові категорії киян отримують картку безкоштовно.

Власники картки киянина мають можливість отримати пільги, доплати, допомоги, компенсації, сервіси, послуги та знижки на території Києва.

За допомогою картки киянина, зокрема, пільгові категорії населення можуть скористатися правом безкоштовного проїзду. Непільговики використовують картку як проїзний із можливістю поповнити картку на проїзд від однієї до п’ятдесяти поїздок.

У театрах і музеях встановлені спеціальні ціни або визначені дні безкоштовного відвідування для власників карток.

Оплата комунальних послуг здійснюється для власників картки киянина за умови здійснення оплати через особистий кабінет КП «Головний інформаційно-обчислювальний центр» або Центру комунального сервісу.

Окрім того, власникам карток у торгівельно-сервісних мережах за умови їх пред’явлення надаються знижки:

  • у торговельних мережах ПП «БІЛЛА-Україна» (23 супермаркети), ПП «Торговий дім «Вест лайн» (3 супермаркети), ПрАТ «Фуршет» (22 супермаркети), ТОВ «Новус Україна» (23 супермаркети) – надають знижки 3%–7%;
  • у торговельній мережі ТОВ «Київхліб» (150 торгових точок) реалізована можливість отримання автоматичної знижки на придбання одного з 3-х видів хлібобулочних виробів на день у залежності від категорії пільговика.

Спеціальні ціни на продукцію діють також у мережі комунальних аптек КП «Фармація» за умови пред’явлення картки.

Використовувати картку можна як засіб ідентифікації особи при користуванні міськими електронними сервісами (електронна ідентифікація особи завдяки технології BankID NBU в «Особистому кабінеті киянина»).

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту [email protected]