Версія для людей з порушеннями зору
Версія для людей з порушеннями зору

Комісія КМДА розгляне питання надбудови додаткового поверху у ЖК «Дипломат Хол»

26 листопада 2019 року, 15:02

Питання надбудови додаткового 14-го поверху у житловому комплексі «Дипломат Хол» на вулиці Жилянській, 59 буде обговорено на найближчому засіданні Комісії КМДА щодо об’єктів, які викликають суспільний резонанс у місті Києві. Засідання відбудеться у понеділок, 2 грудня, за участю представників громадськості, міської влади та правоохоронних органів.

Про це повідомив заступник голови КМДА Вячеслав Непоп після зустрічі з співголовою Комісії Володимиром Бондаренком і мешканцями житлового комплексу, громадськими активістами та народними депутатами України Володимиром Кабаченком та Валерієм Стернійчуком, які організували сьогодні протест під будівлею КМДА.

Нагадаємо, що раніше ЗМІ повідомляли про те, що прокурор Костянтин Кулик незаконно побудував додатковий поверх на кількасот квадратних метрів в елітному житловому комплексі «Дипломат Хол» у Києві.

Як зазначали журналісти, будівництво поверху не погоджували ані Департамент з питань державного архітектурно-будівельного контролю Києва, ані Державна архітектурно-будівельна інспекція. У Єдиному реєстрі документів відсутня інформація щодо видачі документів, що дають право на будівництво об’єкту на вулиці Жилянській, 59, приміщення 1420.

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту [email protected]