Версія для людей з порушеннями зору
Версія для людей з порушеннями зору

КМВА: Зведення від голови військової адміністрації за тиждень

28 березня 2022 року, 19:05

Дорогі кияни, бажаю здоровʼя!

Ситуація довкола Києва складна, але контрольована.

Протягом тижня ми не лише утримували та укріплювали свої рубежі, але й змогли на окремих напрямках відбити противника з раніше зайнятих ним позицій.

Зокрема:

  • На Житомирському напрямку наші сили продовжують контранступальні дій. Вибили ворога з міста Ірпінь. Місто Макарів продовжують контролювати наші Збройні сили.
  • На Вишгородському напрямку Збройні сили України не допустили просування військ в бік Києва та стійко утримують визначені рубежі.
  • Просування російських військ у напрямку Броварів, успіху не дало. Окупанти понесли втрати та змушені були відступити.

З метою забезпечення безпеки населення столиці підрозділи ДСНС своєчасно реагують та ліквідують всі наслідки обстрілів. Зокрема за тиждень було знешкоджено 166 вибухонебезпечних предметів. Надзвичайники обстежили та очистили 7,74 гектари територій у столиці.

Дякую всім людям, хто залишився у місті та забезпечує роботу важливих інфраструктурних обʼєктів, а також працюють на відновлення країни.
Нас не здолати, разом – ми сила!

Разом до перемоги!
Слава Україні!

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту [email protected]