Версія для людей із вадами зору

Колективу Олександрівської лікарні представили нового головного лікаря

15 квітня 2016 року, 15:11

Заступник голови Київської міської державної адміністрації Микола Поворозник представив колективу Олександрівської лікарні нового головного лікаря, ним стала Антоненко Людмила Петрівна.

«Олександрівська лікарня повинна лишатися флагманом столичної медицини. Ми покладаємо велику надію на нового головного лікаря. Впевнений, що вона принесе свіжі ідеї в роботу колективу. Сподіваюсь на подальшу злагоджену роботу, адже основне ваше завдання – це надання якісної висококваліфікованої медичної допомоги кожному пацієнту», – сказав Микола Поворозник.

 

Довідково.

Антоненко Людмила Петрівна, 1963 року народження. У 1988 році закінчила Київський медичний інститут за спеціальністю «Лікувальна справа».

З 1988 до 1992 року працювала лікарем-терапевтом в закладах охорони здоров’я Новосибірської області та в місті Вільнюс, з 1995 до 1997 року – лікарем-кардіореаніматологом, лікарем-анастезіологом-реаніматологом Головного військового клінічного госпіталю Міністерства оборони України.

З 1997 до 1999 – асистент кафедри госпітальної терапії № 1 Національного медичного університету імені О. О. Богомольця.

1999 року призвана на військову службу до Головного військового клінічного госпіталю Міністерства оборони України.

З 2012 року до теперішнього часу працює начальником клініки загальнотерапевтичної (з палатами для хіміотерапії) Національного військово-медичного клінічного центру «Головний військово-медичний госпіталь».

Має вищу кваліфікаційну категорію за спеціальністю «Терапія».

У 2005 році Антоненко Л. П. присвоєно науковий ступінь кандидата медичних наук зі спеціальності «Кардіологія».

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту support.web@kyivcity.gov.ua