Версія для людей із вадами зору

Комісія розгляне питання щодо проблемних будівництв у Печерському районі

28 березня 2019 року, 17:57

Найближчим часом місто заслухає інформацію землекористувачів земельних ділянок балансоутримувачів будинків і споруд, а також думку громади і фахівців міських установ щодо будівництв на вулиці Мечникова, 7-Б та Мечникова, 11-А. Таке рішення було прийнято за результатами виїзної робочої групи Комісії з перевірки інформації щодо об’єктів будівництва, які викликають суспільний резонанс на території міста Києва.

«Ми розуміємо занепокоєння громади, тому плануємо отримати та вивчити всі документи щодо ділянок на Мечникова, 7-Б та 11-А. Також найближчим часом на відкритій комісії разом із громадськістю вислухати експертів і профільні міські установи, щоб врешті окреслити наш план дій із врегулювання ситуації», – повідомив заступник голови Київської міської державної адміністрації Володимир Слончак.

За його словами, місто – це люди, і міська влада на стороні громади, однак будь-які дії чи рішення повинні бути в рамках закону.

 

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту support.web@kyivcity.gov.ua