Версія для людей з порушеннями зору
Версія для людей з порушеннями зору

Комунальні підприємства з захисту тварин Києва та Одеси підписали меморандум про співпрацю

08 лютого 2021 року, 16:33

КП «Київська міська лікарня ветеринарної медицини» та КП «Муніципальний центр екологічної безпеки» підписали меморандум про співпрацю. Про це повідомила в.о. директора столичного комунального підприємства Наталя Мазур.

Відповідно до меморандуму, сторони домовились обмінюватися досвідом та напрацюваннями в сфері адопції безпритульних тварин, відлову та стерилізації. Окрім обміну досвідом, меморандум передбачає проведення спільних просвітницьких заходів з метою розповсюдження ідей гуманного ставлення до тварин та розвитку тренду прилаштування безпритульних тварин в українські сім’ї.

«Впевнена, що така співпраця буде взаємокорисною. Одеські колеги мають цікавий досвід взаємодії з іноземними зоозахисними організаціями. Ми ж, своєю чергою, уже довгий час розвиваємо опікунський рух та маємо свою систему реєстрації тварин. Тому це саме той випадок, коли обидві сторони можуть навчитися корисному один в одного», – прокоментувала Наталя Мазур.

Нагадаємо, минулого року КП «КМЛВМ» уклало меморандум про співпрацю з «Центром поводження з тваринами», м. Кривий Ріг.

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту [email protected]