Версія для людей з порушеннями зору
Версія для людей з порушеннями зору

Комунальники міста почали очищати вулиці від самовільно встановлених конусів на паркомісцях – Костянтин Усов (+фото)

13 жовтня 2021 року, 17:02

У рамках комплексної програми з упорядкування транспортної і паркувальної інфраструктури міста комунальні служби почали проводити рейди з очищення вулиць і паркомісць від самовільно встановлених конусів.

Про це повідомив заступник голови КМДА Костянтин Усов у своєму телеграм-каналі.

«Ми конфісковуватимемо конуси, таблички та усілякий мотлох, яким деякі організації фактично приватизовують наш спільний простір. Будемо робити це планомірно, системно, щотижнево», – запевнив Костянтин Усов.

За його словами, сьогодні відбувся перший рейд центральними вулицями, а далі ця робота буде мультиплікована на всі 10 районів Києва.

«Наша мета – зробити так, щоб всі автомобілісти і взагалі всі мешканці Києва розуміли, що міські вулиці належать нам усім. Не якомусь шикарному ресторану чи банку, салону краси чи бізнес-центру. А кожному з нас. І ніхто не має права його приватизовувати підручними засобами», – заявив заступник голови КМДА.

Костянтин Усов також зазначив, що при цьому місто пропонує цивілізовану, прозору й зрозумілу альтернативу у вигляді уніфікованого міського знака про передплачене паркування. Він буде використовуватися виключно на підставі офіційного договору про бронювання профільним комунальним підприємством, і кошти за це йтимуть безпосередньо у бюджет міста.

«Цей уніфікований знак Київський міський голова презентував тиждень тому, і до кінця місяця ви вже побачите перші випадки його використання. З початку наступного місяця все передплачене паркування буде здійснюватись виключно за умови наявності такого знака», – заявив заступник голови КМДА.

Очищення вулиць від самовільно встановлених конусів на паркомісцях

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту [email protected]