Версія для людей із вадами зору

Комунальників, які поставили сміттєві баки та вбиральні біля меморіалу «Стіна Пам’яті», покарають – Микола Поворозник

04 червня 2018 року, 18:18

Ситуація, яка сталася цими вихідними біля меморіалу «Стіна пам’яті» на вулиці Трьохсвятительській, – неприпустима і повторюватися не повинна. Про це заявив перший заступник голови КМДА Микола Поворозник.

Йдеться про встановлення сміттєвих баків та громадських вбиральнь біля зазначеного меморіалу на час проведення масового заходу на Михайлівській площі.

«Недбалість та недалекоглядність працівників комунальних служб стали причиною цього прикрого випадку. Переконаний, що жоден із працівників комунальних служб не мав на меті осквернити пам’ять загиблих чи образити почуття їхніх рідних», – зазначив Микола Поворозник та щиро перепросив у рідних, близьких та друзів загиблих героїв.

Він запевнив, що винні у цьому інциденті понесуть справедливе покарання, і подібні ситуації в місті більше не повторяться.

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту support.web@kyivcity.gov.ua