Версія для людей з порушеннями зору
Версія для людей з порушеннями зору

Костянтин Усов: У столиці звільнили всю команду Комунальної служби перевезень

30 червня 2021 року, 21:38

Місто продовжує готуватися до реформування ринку пасажирських перевезень. Зокрема, через втрату довіру, звільнено керівника Комунальної служби перевезень, а також повідомлено про звільнення у зв'язку із реорганізацією усіх працівників підприємства. Про це повідомив на своїй сторінці у Facebook заступник голови КМДА Костянтин Усов.

«Усіх без винятку працівників КСП повідомлено про звільнення у зв‘язку з реорганізацією структури підприємства. Вони мають термін два місяці на пошук роботи. Є всі підстави вважати, що команда КСП, на жаль, довго працювала в інтересах окремої групи перевізників, а не киян», - зазначив Костянтин Усов.

Він також повідомив, що ініціює позапланову аудиторську перевірку підприємства. Вона проаналізує фінансово-економічну діяльності служби за останні роки, законність рішень керівництва та виданих наказів.

Заступник голови КМДА нагадав, що протягом 2020 року Служба провела 224 позапланових перевірки за скаргами та зверненнями громадян і організацій, і при цьому було розірвано лише два договори з перевізниками. На його думку, такий низький показник реагування може свідчити про те, що окремі працівники служби могли отримувати неправомірну вигоду.

Костянтин Усов також нагадав показову ситуацію, коли невідомі особи спробували фізично зірвати конкурс на визначення перевізників на міських автобусних маршрутах за новими стандартами, оскільки місто не допустило до нього дві третини учасників.

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту [email protected]