Версія для людей із вадами зору

КП «Київтеплоенерго» перевело роботу аварійних бригад у посилений режим у зв’язку із похолоданням

14 січня 2021 року, 17:19

Робота 35 аварійних бригад КП «Київтеплоенерго» переведена у посилений режим і зв’язку із значним похолоданням. Уся спецтехніка пройшла додатковий огляд та готова до роботи в умовах низьких температур. Про це повідомляє комунальне підприємство.

Окрім того, за останній тиждень перевірено майже 3 тис. теплопунктів та теплокамер.

Згідно із затвердженим графіком, відповідно до зниження температури повітря поступово збільшують температуру теплоносія від київських ТЕЦ та більш ніж 200 котелень.

Для забезпечення потреби Києва у тепловій та електричній енергії на столичних теплоелектроцентралях № 5 і № 6 працюють усі 6 енергоблоків. До слова, усе електричне обладнання перед сильним похолоданням також проходить додаткове обстеження.

Нагадуємо, що 15-16 січня в Києві очікується значне зниження температури. вночі 15-16 січня синоптики прогнозують до 13-18° морозу, вдень – до 11-15° морозу. Так само холодна погода утримається 17-18 січня.

 

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту support.web@kyivcity.gov.ua