Версія для людей із вадами зору

КП «Київтеплоенерго» реконструює магістральний трубопровід на вул. Набережно-Луговій

09 жовтня 2020 року, 14:52

КП «Київтеплоенерго» реконструює магістральний трубопровід на вулиці Набережно-Луговій, який обслуговує більше 400 житлових будинків та об’єктів соціальної інфраструктури міста. Про це повідомляє комунальне підприємство.

Ділянку тепломереж, яку замінюють, прокладали у 1982 році. За останні 5 років тут сталося майже 40 пошкоджень.

При проведенні капітального ремонту цього трубопроводу дорогу, під якою проходить труба, розривають частинами, щоб не ускладнювати рух магістраллю зі щільним автомобільним трафіком на відстані понад кілометр. Після прокладання нових труб одразу відновлюють дорожнє покриття.

За Програмою економічного і соціального розвитку м. Києва на 2020 рік на Набережно-Луговій, замість майже 1 км старих комунікацій, прокладають сучасні попередньо ізольовані труби із запірною арматурою європейського зразка. Встановлена на трубопроводі система сигналізації, у разі пошкодження, інформуватиме про точне місце витоку, що дозволить прискорити проведення ремонтних робіт та відновлення послуг.

Нові тепломережі розраховані на експлуатацію впродовж 40-50 років. Сучасні труби забезпечать надійне постачання тепла і гарячої води для мешканців 215 багатоповерхівок та 185 соціальних установ: школи, дитсадки, лікарні, відомства.

Нагадаємо, за програмою заміни тепломереж КП «Київтеплоенерго» цього року проводить реконструкцію 100 км тепломереж, загалом за останні 2 роки замінено 230 км.

Система тепломереж Києва вважається однією з найбільших в Європі. Її довжина складає понад 2,7 тис. км. Майже 80% трубопроводів відпрацювали свій нормативний 25-річний термін.

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту support.web@kyivcity.gov.ua