Версія для людей з порушеннями зору
Версія для людей з порушеннями зору

Маленькі кияни, які потребують санаторного лікування, у спеціалізованих муніципальних закладах отримують його безкоштовно – Валентина Гінзбург

26 липня 2018 року, 17:04

Діти міста Києва, які перебувають під диспансерним наглядом і яким показано санаторно-курортне лікування, безкоштовно отримують його у спеціалізованих закладах, підпорядкованих Департаменту охорони здоров’я. На цьому наголосила директор Департаменту Валентина Гінзбург.

Вона поінформувала, що можливість оздоровитися маленькі мешканці столиці сьогодні мають у 5 дитячих спеціалізованих санаторіях та у відділенні санаторного лікування ТМО «САНАТОРНОГО ЛІКУВАННЯ» у місті Києві.

Це санаторії туберкульозного профілю, гастроентерологічного та психоневрологічного, кардіоревматологічного, пульмонологічного, відділення санаторного лікування психоневрологічного профілю ТМО «САНАТОРНОГО ЛІКУВАННЯ» у місті Києві, а також санаторій «Салют» психоневрологічного профілю, де створені умови для лікування дітей у супроводі законного представника.

 «Останнім часом подекуди, переважно у соціальних мережах, з’являється інформація із натяками на те, що батьки інколи не отримують, а купують путівки у київські санаторії. Навіть називаються суми, – розповіла Валентина Гінзбург. – Позиція влади з цього приводу категорична – це не припустимо».

У профільному Департаменті повідомили, що відбір та безкоштовне направлення дітей диспансерної групи на санаторно-курортне лікування здійснюється Районними санаторно-курортними відбірковими комісіями. Інформацію про те, як отримати санаторно-курортні путівки та щодо їхньої наявності, кияни можуть дізнатися у лікаря, який спостерігає дитину та на офіційному сайті ТМО «САНАТОРНОГО ЛІКУВАННЯ» за посиланням: http://tmo-sanatorium.org/.

«У разі, якщо вам запропонували путівку, на яку ваша дитина має безкоштовне право, за якусь «винагороду», закликаю повідомити про це Департамент охорони здоров’я телефоном гарячої лінії: (044) 278-41-91, чи до приймальні (044) 284-08-75, електронною поштою: [email protected] та [email protected] або особисто прийти та написати письмову заяву за адресою: Прорізна, 19», – звернулася Валентина Гінзбург до киян. – Так, для цього треба знайти час та сили. Але, погодьтеся, діти та справедливе ставлення до їхнього здоров’я цього варті!».

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту [email protected]