Версія для людей з порушеннями зору
Версія для людей з порушеннями зору

Марина Хонда: «Перезавантажити комунікації із громадою – одне з пріоритетних завдань для столичної влади» (+фото)

04 лютого 2019 року, 9:13

Столиця вдячна Раді Європи за співпрацю у рамках нового проекту «Сприяння участі громадян у демократичному процесі прийняття рішень в Україні». Про це повідомила заступник голови КМДА Марина Хонда під час зустрічі з головою Офісу Ради Європи в Україні Мортеном Енбергом.

Заступник голови КМДА нагадала, що максимально змінити, буквально перезавантажити комунікації з громадою – одне з пріоритетних завдань столичної влади, поставлене особисто Київським міським головою. І сьогодні Київ упевнено рухається у цьому напрямі.

«Навчання в Академії громадської участі в місті Києві у рамках проекту, хоча й тривало лише три місяці, було досить показовим і лягло в основу змін, які сьогодні відбуваються у столиці, та стало і для громадськості і для міської влади зміною свідомості. Зокрема, створене рішенням Київської міської ради КП «Центр публічної комунікації та інформації» – це продовження нашої спільної роботи», – зауважила Марина Хонда.

Заступник голови КМДА зазначила, що продовження роботи Академії громадської участі в місті Києві дасть можливість залучати якомога більше громадян, пояснити їм механізми громадської участі у процесі прийняття рішень органами влади, розвивати демократію участі та громадянського суспільства у столиці.

Серед іншого, під час зустрічі обговорили можливість розробки та проведення цільових курсів з питань публічної комунікації та громадської участі для працівників новоствореного КП «Центр публічної комунікації та інформації», надання експертної допомоги у розробці комунікаційних стратегій, шляхи поширення практик громадської участі, посилення діалогу між владою і громадськістю.

У свою чергу, представник Офісу Ради Європи в Україні зазначив, що у сучасному світі фахова комунікація з громадськістю грає дуже важливу роль та висловив подяку міській владі за увагу, яка приділяється цій сфері.

Зустріч із головою Офісу Ради Європи в Україні Мортеном Енбергом

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту [email protected]