Версія для людей із вадами зору

Марина Хонда відзначила 100 успішних проектів від громадських організацій (+фото)

09 грудня 2020 року, 15:49

Заступниця голови КМДА Марина Хонда нагородила 100 громадських організацій, які успішно реалізували громадські ініціативи місцевого значення. Нагородження відбулося у рамках першого Ярмарку проєктів громадських організацій «ТОП-100».

Цього року Ярмарок проєктів «ТОП-100» відбувається вперше. Для участі у відборі були подані успішні кейси різних напрямів, реалізовані активними громадянами та інститутами громадянського суспільства. Відбір проектів здійснювався за 4 критеріями: актуальність; інноваційність та оригінальність; значущість для району та міста; рівень залучення організації до виконання кейсу/практики. До комісії входили представники Департаменту суспільних комунікацій, органів місцевого самоврядування, Громадської ради при КМДА та активні громадяни.

«Цей захід – яскравий доказ того, що співпраця влади і громади не просто можлива, а вона потрібна і завжди приносить позитивний результат. Коли ми з Департаментом суспільних комунікацій почали проводити конкурс громадських організацій, то мали побоювання, чи готові до нього потенційні учасники. І сьогодні ми бачимо, що громадські організації не просто готові – вони можуть виконувати соціальні замовлення і допомагати владі. Зараз ми йдемо до того, щоб передати частину повноважень громадським організаціям у сфері допомоги людям. Саме так це працює в європейських країнах», – зазначила Марина Хонда.

Вона також додала, що в Києві зареєстровано близько 19 тисяч громадських організацій, із яких активною діяльністю займається лише 1 тисяча.

Нагородження 100 громадських організацій, які успішно реалізували громадські ініціативи місцевого значення

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту support.web@kyivcity.gov.ua