Версія для людей із вадами зору

Матері та батьки Києва, які самі виховують дітей, отримають премії

11 квітня 2019 року, 11:28

18 одиноких матерів і батьків столиці отримають премію від Київського міського голови Віталія Кличка. Про це повідомила заступник голови КМДА з питань здійснення самоврядних повноважень Марина Хонда. За її словами, премії призначені відповідно до міської цільової програми «Діти. Сім’я. Столиця на 2019-2021 роки».

«Премії буде найближчим часом виплачено 8 одиноким батькам та 10 одиноким матерям, які виховують дітей самотужки», – розповіла Марина Хонда.

Як додала заступник голови КМДА, розмір премії цього року складе 5 000 грн.

Такий вид адресної матеріальної допомоги започатковано у Києві більше 10 років тому. Чинна адміністрація працює над розширенням переліку соціальних переваг для мешканців столиці.

Зазначимо, що цього року воїни-добровольці столиці вперше отримають матеріальну допомогу і пільги нарівні з іншими учасниками АТО.

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту support.web@kyivcity.gov.ua