Версія для людей з порушеннями зору
Версія для людей з порушеннями зору

Мер Києва Віталій Кличко поспілкувався онлайн з Генсеком Конгресу місцевих і регіональних влад Ради Європи Андреасом Кіфером

02 травня 2022 року, 16:36

Мер Києва, голова Асоціації міст України Віталій Кличко поспілкувався онлайн з Генеральним секретарем Конгресу місцевих і регіональних влад Ради Європи Андреасом Кіфером.

Обговорили, зокрема, ситуацію в Києві та в Україні, яка героїчно відстоює сьогодні свою державність і свободу у війні, з якою прийшов російський агресор.

«Також ішлося про законодавчі ініціативи Уряду під час воєнного стану, національну програму відбудови України та залучення місцевих органів влади до її реалізації. Ми сподіваємося, що вже заявлені пропозиції різних міст щодо спільного відновлення українських громад будуть втілені. А також сподіваємося на системну співпрацю в цьому напрямі з нашими європейськими містами-побратимами», – підкреслив Віталій Кличко.

Андреас Кіфер наголосив на подальшій підтримці місцевого самоврядування в Україні під час війни. Зокрема, в розбудові ефективної співпраці та партнерства українських громад із муніципалітетами Європи та в наданні допомоги, якої сьогодні потребують українські міста та селища.

 

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту [email protected]