Версія для людей з порушеннями зору
Версія для людей з порушеннями зору

Мешканці Києва можуть оперативно дізнатися про можливі відключення електроенергії через чат-бот YASNO у Telegram

15 жовтня 2022 року, 19:17

Щоб отримувати інформацію щодо можливих відключень електроенергії у столиці, YASNO створив чат-бот в Telegram. Налаштувавши його, мешканці столиці будуть отримувати оперативні сповіщення у разі виникнення ризиків відключень та відповідних команд Укренерго. Знайти чат-бот можна через пошук у Telegram, ввівши YASNO-online, або за посиланням: https://t.me/Yasnoonlinebot. 

У YASNO пояснюють, що наразі існує два типи відключень:

 1 – це екстремальні аварійні відключення, їх застосовують у разі атак на об’єкти енергетичної інфраструктури. У цьому випадку не існує чітких графіків чи черг відключення. Мешканцям намагатимуться додавати орієнтовний перелік вулиць до кожного сповіщення про такий тип енергетичної тривоги. 

 2 – стабілізуючі відключення – у разі, якщо є потреба збалансувати енергосистему, Укренерго надає вказівку операторам системи розподілу для обмеження електропостачання. У такому випадку, щоб зрозуміти, коли за вашою адресою не буде електроенергії, скористайтесь графіками відключення, які опубліковані на сайті ДТЕК «Київські електромережі».

Налаштувавши сповіщення в чат-боті YASNO-online у Telegram, клієнти будуть отримувати повідомлення про виникнення енергетичної тривоги, що буде означати появу ризику тимчасового відключення та відповідно про усунення проблем у мережі.

Щоб налаштувати отримання сповіщень необхідно у головному меню відкрити пункт – «Можливі відключення» і обрати пункт «Підписатися на сповіщення».

При отриманні повідомлення про можливе відключення, варто максимально обмежити споживання електроенергії. Вимкнути енергоємні прилади: бойлер, пральну машину, обігрівачі, кондиціонери, посудомийну машину, електроплиту. Такі міри можуть допомогти уникнути потреби здійснювати відключення електроенергії. Отримавши оперативне повідомлення про енергетичну тривогу, також буде можна перевірити черговість відключення саме своєї адреси.

Через YASNO-online в Telegram клієнти також зможуть передавати показання, сплачувати за спожиту електроенергію та дізнаватись адресу найближчого енергоофісу.

«Розуміючи потреби клієнтів в оперативній інформації, ми створили Telegram-бот,  де у будь-який час можна дізнатись інформацію щодо відключень. Адже це дозволить спланувати свій день в таких умовах», – сказав генеральний директор YASNO Сергій Коваленко.

Довідково.

YASNO (http://yasno.com.ua/) – бренд, під яким працює група компаній з постачання електроенергії, рішень з енергоефективності та для електромобілів, що надають послуги для 3,5 млн українських сімей та юридичних клієнтів у Києві, Дніпропетровській, Донецькій та інших областях України.

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту [email protected]