Версія для людей із вадами зору

Микола Поворозник долучився до акції з донорства «Подаруй «валентинку» – своєї крові краплинку. Врятуй життя!» (+фото)

14 лютого 2020 року, 15:20

Перший заступник голови КМДА Микола Поворозник взяв участь в акції з донорства «Подаруй «валентинку» – своєї крові краплинку. Врятуй життя!», яку організували Департамент охорони здоров’я спільно з Київським міським центром крові з нагоди Дня святого Валентина.

За задумом організаторів, романтичне свято може бути не лише чудовим приводом привітати того, кого любиш, а й можливістю зробити добру справу для зовсім незнайомої людини.

«Проведення таких акцій та участь у них має неоціненне значення: донорська кров – безцінний ресурс, а виготовлені з неї компоненти – засоби лікування, які не мають синтетичних аналогів. Постійне поповнення запасів донорської крові та виготовлених із неї компонентів – спільна відповідальність, адже згідно зі статистикою, 25% населення світу рано чи пізно протягом життя потребує застосування компонентів крові для порятунку. Центр крові щоденно чекає на донорів. Кожен із вас може врятувати життя – найцінніше, що є у людини. Не шукайте приводів для того, щоб зробити добру справу. Долучайтеся до здачі крові», – закликав Микола Поворозник.

Акція з донорства крові до Дня святого Валентина

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту support.web@kyivcity.gov.ua