Версія для людей із вадами зору

Микола Поворозник: «Дві тисячі киян оцінили роботу лікарів, які зареєстровані у системі Helsi.me»

28 березня 2019 року, 14:44

Від 1 березня 2019 року дві тисячі пацієнтів-киян оцінили роботу лікарів, які зареєстровані у системі Helsi.me. Про це повідомив перший заступник голови КМДА Микола Поворозник під час прямого ефіру на телеканалі «Київ».

«Наразі лише у 10 лікарів уже достатня кількість оцінок і рейтинг відображається на сайті. Найближчими днями набереться достатня кількість оцінок ще у 15 лікарів, щоб у них також почав відображатися рейтинг. Середня оцінка всім лікарям 4,7 із 5», – зазначив Микола Поворозник.

За його словами таке оцінювання має спонукати лікарів до підвищення кваліфікації, вдосконалення вмінь та навичок, що, у свою чергу, приведе до поліпшення медичного обслуговування і, відповідно, до кращих оцінок від пацієнтів.

Нагадаємо, із 1 березня 2019 року пацієнт після візиту до лікаря протягом 14 днів зможе виставити оцінку лікарю та залишити текстовий відгук. Після отримання десяти і більше оцінок у лікаря формується рейтинг – середня оцінка за останні півроку.

Кияни, зареєстровані у системі Helsi, матимуть можливість ознайомитися із рейтингом лікарів та на власний розсуд обрати того, з ким підписати декларацію чи якого вузького спеціаліста обрати для консультації.

У системі Helsi зареєстровано 1,5 млн киян та доступні більше 2 тис. лікарів.

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту support.web@kyivcity.gov.ua