Версія для людей з порушеннями зору
Версія для людей з порушеннями зору

Микола Поворозник: «Підвищення безпеки пішоходів – один із пріоритетів розвитку міської інфраструктури столиці»

19 вересня 2019 року, 10:23

Розробка комплексних міських планів підвищення безпеки пішоходів – один із пріоритетів розвитку міської інфраструктури. Про це написав на своїй сторінці у Facebook перший заступник голови КМДА Микола Поворозник.

«Неодноразово підкреслював, що в усіх європейських містах система пріоритетів у транспортній інфраструктурі така: пішохід – велосипедист – громадський транспорт – автомобіль у русі – припаркований автомобіль. Київ також цього прагне! Світова практика у цьому напрямі – розробка муніципалітетами комплексних міських планів підвищення безпеки пішоходів», – зазначив Микола Поворозник.

Він повідомив, що зустрівся із представниками фонду Bloomberg Philanthropies. Зустріч відбулася в рамках продовження співпраці з впровадження ініціативи ВООЗ «Healthy Cities/Здорові міста» та положень Стратегії розвитку міста Києва до 2025  року у сфері дорожньої безпеки.

«Ця співпраця дуже важлива для нас. Тож сьогодні обговорили попередній план реалізації заходів у рамках втілення другої фази проекту. Йдеться про створення загальноміської стратегії безпеки дорожнього руху з особливою увагою до безпеки пішоходів, яка включатиме конкретні рішення та методологію підвищення безпеки пішоходів на дорогах та в публічних місцях», – сказав Микола Поворозник.

Він пояснив, що на практиці це:

  • аналіз нормативних документів у сфері безпеки дорожнього руху, напрацювання рекомендацій до змін;
  • аналіз даних про ДТП, їх дослідження, визначення найбільш небезпечних місць у Києві;
  • напрацювання бібліотеки типових рішень для підвищення безпеки на вулицях столиці;
  • фінансування і реалізація пілотних проектів.

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту [email protected]