Версія для людей із вадами зору

Микола Поворозник привітав ветеранів, які лікуються у шпиталі для інвалідів ВВВ

05 травня 2016 року, 15:45

Заступник голови Київської міської державної адміністрації Микола Поворозник привітав з Днем пам’яті та примирення і Днем перемоги над нацизмом у Другій світовій війні ветеранів, які перебувають на лікуванні у Київському міському клінічному шпиталі інвалідів ВВВ.

«Десятки мільйонів людей віддали життя в ім’я досягнення Великої Перемоги. Сьогодні ми схиляємо голови перед пам’яттю тих, хто загинув на полях битв і в таборах смерті, в містах і селах. Усі ми у неоплатному боргу перед полеглими у справедливій боротьбі за свободу і гідність людини. Низько вклоняємося подвигу тих людей, які ціною власного життя, проявляючи нечуваний героїзм, сміливість та відвагу, зуміли врятувати світ від нацистського поневолення. З кожним роком реальних свідків та учасників Другої світової війни стає все менше. Сьогодні ваш подвиг надихає молодь до нових героїчних вчинків. Адже саме ви показали нам приклад незламності духу, сили волі та патріотизму, завдяки яким подолали ворога та вибороли перемогу для майбутніх поколінь», – сказав заступник голови КМДА.

Більше фото події у галереї

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту support.web@kyivcity.gov.ua