Версія для людей з порушеннями зору
Версія для людей з порушеннями зору

Минулого року «Київмедспецтранс» здійснив 600 тисяч виїздів за медичними викликами киян – Дмитро Загуменний

24 січня 2022 року, 12:39

Протягом 2021 року комунальна організація «Київмедспецтранс» здійснила 600 тисяч виїздів за медичними викликами киян та гостей столиці. Йдеться про виклики карет «швидких» та виїзди іншого спеціального медичного транспорту. Про це поінформував керівник апарату КМДА Дмитро Загуменний.

Він зазначив, що на «Київмедспецтранс» припадає більше 95% такого спеціалізованого медичного обслуговування мешканців столиці. Окрім того, інший спецмедтранспорт організації задіяний для переміщення пацієнтів (у тому числі новонароджених), лікарів, консультантів, надання паліативної допомоги, збору та доставки крові, здійснення виїзних скринінгових і лабораторних досліджень, перевезення медикаментів, медпрепаратів, медичного обладнання та продуктів харчування тощо.

«Київмедспецтранс» – є найбільшою в Україні і єдиною в столиці спеціалізованою структурою, що здійснює в цілодобовому режимі транспортне медичне обслуговування. Організація забезпечує спеціалізованим автотранспортом 22 відділення Центру екстреної медичної допомоги та усі муніципальні заклади охорони здоров’я Києва. Із 600 тисяч виїздів за минулий рік не допущено жодного зриву щодо переміщення не лише хворих чи з підозрою на COVID-19, але  з будь-якими іншими захворюваннями», – підкреслив Дмитро Загуменний.

Крім того, за словами керівника апарату КМДА, у 2021 році придбано 18 спеціалізованих автомобілів екстреної (швидкої) медичної допомоги на базі VOLKSWAGEN CRAFTER. Кожен отриманий такий спецавтомобіль оснащений новітнім медичним обладнанням. Зокрема, це й електрокардіограф, дефібрилятор монітор, насос шприцевий інфузійний, пульсоксиметр, стаціонарний прилад всмоктування, засоби для надання екстреної і невідкладної допомоги та забезпечення дихальної підтримки тощо. Усі 18 карет облаштовані стаціонарним апаратом ШВЛ.

Також у 2021 році у «Київмедспецтрансі» на базі власних сучасно оснащених майстерень виконано більше 10 тисяч різновидів капітальних та поточних ремонтів медичного транспорту. Тож належний стан карет дозволив забезпечити середній час прибуття медичної допомоги на місце виклику – 10 хвилин.

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту [email protected]