Версія для людей з порушеннями зору
Версія для людей з порушеннями зору

Минулого тижня «Київський метрополітен» перевіз понад 4,6 млн пасажирів, із яких більше 960 тис. – пільговики

15 серпня 2023 року, 12:00

Минулого тижня столичною підземкою скористалися понад 4,6 млн пасажирів, із яких більше 960 тис. – пільговики. Про це повідомляє КП «Київський метрополітен».

У комунальному підприємстві тривають і планові роботи з утримання колійного господарства. Так, із 7 до 14 серпня спеціалісти замінили 28 шпал та 9 брусів на стрілочних переводах. Окрім того, на станції «Шулявська» проходить почерговий капітальний ремонт ескалаторів.

Також на станціях «Звіринецька» та «Площа Українських Героїв» тривають роботи з перейменування, зокрема замінюють інформаційні покажчики та вивіски. Нагадаємо, що перейменування станцій буде завершено до кінця третього кварталу поточного року.

Інтервали руху поїздів у години пік у будні дні наразі становлять 3-4 хвилини, у міжпікові – 6-8 хвилин. У вихідні дні інтервал між поїздами вдень – 6-7 хвилин. Детальна інформація про графік роботи метрополітену за посиланням: http://metro.kyiv.ua/node/7290.

Нагадуємо, що під час повітряної тривоги рух поїздів наземними ділянками призупиняється, а підземні станції працюють як укриття цілодобово.

Прохід на станцію в комендантську годину (із 00:00 до 05:00) під час повітряної тривоги такий:

  • при вході в метрополітен, як укриття, обов’язково необхідно мати документ – посвідчення особи;
  • прохід на станції для укриття забезпечують правоохоронці. Контакт поліції розміщено біля входу.

Минулого тижня більше 6 700 людей, із яких 496 дітей, скористалися станціями метро як укриттям під час комендантської години.

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту [email protected]