Версія для людей з порушеннями зору
Версія для людей з порушеннями зору

Минулого тижня столичним метро скористалися 4 мільйони пасажирів, із яких більше 1 мільйона – пільговики

25 квітня 2023 року, 11:47

Минулого тижня столичним метро скористалися 4 мільйони пасажирів, із яких більше 1 мільйона – пільговики. Про це повідомляє КП «Київський метрополітен». 

За цей час, із 17 до 24 квітня, було проведено необхідні планові ремонтні роботи: замінено 73 шпали, 50 брусів, 45 шт. підкладки типу «метро» та 100 м. рейки. На станціях «Дружби народів» та «Шулявська» тривають почергові капітальні ремонти ескалаторів.

Інтервали руху поїздів наразі залишаються без змін: у пікові години 4-5 хвилини, у міжпік – 8-10 хвилин. Детальна інформація про графік роботи метрополітену за посиланням: http://metro.kyiv.ua/node/7290.

Під час повітряної тривоги рух поїздів наземними ділянками призупиняється, а підземні станції працюють як укриття цілодобово.

Прохід на станцію в комендантську годину (із 00:00 до 05:00) під час повітряної тривоги такий:

  • при вході в метрополітен як укриття обов'язково необхідно мати документ – посвідчення особи;
  • прохід на станції для укриття забезпечують правоохоронці. Контакт поліції розміщено біля входу. Також для виклику чергового можна скористатися дзвоником біля вхідних дверей;
  • уночі працює той же вестибюль, що й у денну зміну.

Із 24 квітня до 24 травня у вестибюлі станції метро «Золоті ворота» проходить інтерактивна виставка «Справжні причини війни, або як працює російська пропаганда». Головна мета проєкту – це навчити людей розрізняти маніпуляції та пропаганду, вміти розвінчувати фейки, а також вчитися медіаграмотності та вміти захистити себе та своє інформаційне середовище.

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту [email protected]