Версія для людей з порушеннями зору
Версія для людей з порушеннями зору

Минулого тижня столичним метро скористалися майже 4,5 мільйона пасажирів, із яких понад 922 тисячі – пільговики

29 серпня 2023 року, 14:59

Минулого тижня столичною підземкою скористалися майже 4,5 мільйона пасажирів, із яких більше 922 тисяч – пільговики. Про це інформує КП «Київський метрополітен».

Також на підприємстві тривають планові роботи з утримання колійного господарства. Так, із 21 до 28 серпня спеціалісти замінили 52 шпали та 7 брусів на стрілочних переводах та 37,5 м рейки. Окрім того, на станціях «Палац спорту» та «Либідська» проходять почергові капітальні ремонти ескалаторів.

Інтервали руху поїздів у години пік у будні дні наразі становлять 3-4 хвилини, у міжпікові – 6-8 хвилин. У вихідні дні інтервал між поїздами вдень – 6-7 хвилин. Детальна інформація про графік роботи метрополітену за посиланням: http://metro.kyiv.ua/node/7290.

Нагадуємо, що під час повітряної тривоги рух поїздів наземними ділянками призупиняється, а підземні станції працюють як укриття цілодобово.

Прохід на станцію в комендантську годину (із 00:00 до 05:00) під час повітряної тривоги такий:

  • при вході в метрополітен як укриття обов’язково необхідно мати документ – посвідчення особи;
  • прохід на станції для укриття забезпечують правоохоронці. Контакт поліції розміщено біля входу.

Так, минулого тижня більше 8 600 людей, із яких 762 дитини, скористалися станціями метро як укриттям під час комендантської години.

У «Київському метрополітені» нагадують, що на станції метро «Золоті ворота» відкрилась виставка «Прикордонники і прикордонниці: сім’я і війна», яку організувала Державна прикордонна служба України. Мета проєкту – привернути увагу суспільства до сміливості та хоробрості військовослужбовців, а також зруйнувати гендерні стереотипи щодо ролі жінки й чоловіка у вихованні дітей і захисті Батьківщини. Триватиме виставка до 4 вересня цього року.

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту [email protected]