Версія для людей з порушеннями зору
Версія для людей з порушеннями зору

Минулого тижня столичним метро скористалися майже 4,6 мільйона пасажирів, із яких понад 1,1 мільйона – пільговики

26 березня 2024 року, 14:58

Минулого тижня столичним метро скористалися майже 4,6 мільйона пасажирів, із яких понад 1,1 мільйона – пільговики. Про це інформує КП «Київський метрополітен».

Також із 18 до 25 березня фахівці профільної служби замінили 34 шпали та 22 бруси. Крім того, триває плановий почерговий капітальний ремонт ескалаторів на станціях «Палац спорту» і «Шулявська».

Разом із тим, через недотримання пасажирами правил користування трапляються зупинки ескалаторів. Так, із різних причин відбулося 82 зупинки ескалаторів, зокрема 5 разів пасажири зупиняли ескалатор ручкою «стоп» без необхідності, 54 – для уникнення травмування, 18 – через потрапляння особистих речей. Підприємство закликає бути обачними та дотримуватися правил поведінки.

Інтервал руху поїздів у будні дні, в години пік становить 02:30-03:00 хвилини, у міжпікові – 05:00-05:30 хвилин. У вихідні дні інтервал між поїздами вдень – 6-7 хвилин. Звертаємо увагу, рух поїздів «синьою» лінією здійснюється між станціями «Героїв Дніпра» – «Либідська», а між станціями «Теремки» – «Деміївська» працює «човниковий» рух поїздів з інтервалом 13 та 17 хвилин, залежно від напрямку руху. Детально про режим роботи за посиланням: http://metro.kyiv.ua/node/7290.

Під час ракетних атак на столицю, з 21 до 24 березня, на станціях метрополітену, під час повітряної тривоги, укривалися майже 99 тисяч людей, серед яких 10,5 тисячі – діти. Зокрема, наймасовіше люди укривалися в метро в ніч на 24 березня: на станціях перебувало більше 38 тисяч людей, із яких 4 200 – діти.

Нагадаємо, що 46 підземних станцій метрополітену цілодобово працюють у режимі укриття. Під час повітряної тривоги на вхід відчинені без винятків усі вестибюлі підземних станцій.

Крім того, на станціях доступні лави, модульні стільці, ковдри та матраци, що видають чергові працівники. Водночас працівники столичної підземки просять ставитися до цих речей дбайливо та повертати їх після завершення тривоги.

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту [email protected]