Версія для людей з порушеннями зору
Версія для людей з порушеннями зору

Минулого тижня столичною підземкою скористалося майже 4 мільйони пасажирів

13 грудня 2022 року, 14:11

Минулого тижня, із 5 до 12 грудня, столичною підземкою скористалося майже 4 мільйони пасажирів, із яких близько 915 тисяч – пільговики. Про це повідомляє КП «Київський метрополітен».

За цей період проведено необхідні планові ремонтні роботи. Зокрема, замінено 24 шпали, 12 напіврейок та 13 метрів рейки.

На станціях «Дружби народів» та «Шулявська» тривають почергові капітальні ремонти ескалаторів.

14 грудня, розпочнуться роботи із заміни турнікетів на станції «Палац спорту». Для пасажирів станція працюватиме у звичайному режимі, адже всі роботи проходитимуть уночі. Встановити та налагодити нове обладнання планується до 29 грудня.

Інтервали руху поїздів у пікові години становить 4-5 хвилини, у міжпік – 8-10 хвилин. Детальна інформація про графік роботи метрополітену за посиланням.

Нагадаємо, що під час повітряної тривоги рух поїздів наземними ділянками призупиняється, а підземні станції працюють як укриття цілодобово.

Прохід на станцію в комендантську годину (із 23:00 до 05:00) під час повітряної тривоги такий:

  • при вході в метрополітен як укриття обов’язково необхідно мати документ-посвідчення особи;
  • прохід на станції для укриття забезпечують правоохоронці. Контакт поліції розміщено біля входу. Також для виклику чергового можна скористатися дзвоником біля вхідних дверей;
  • уночі працює той же вестибюль, що й у денну зміну.

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту [email protected]