Версія для людей з порушеннями зору
Версія для людей з порушеннями зору

Віталій Кличко: Законопроект про зміну системи містобудування повністю нівелює контроль міст за будівництвом

13 грудня 2022 року, 14:05

Законопроект № 5655 про зміну системи містобудування треба доопрацювати, обговорити з громадськістю та професійним середовищем. І тільки тоді виносити на голосування в парламент. Про це мер Києва, Голова Асоціації міст України Віталій Кличко написав у своєму Telegram-каналі.

«Верховна Рада планує розглянути законопроект № 5655 про зміну системи містобудування. Фактично це – законопроект, який повністю нівелює контроль міст за будівництвом. І створює умови для монопольного централізованого допуску будівельників на ринок. А тим хто зайде, буде дозволено створити приватний орган контролю містобудівної діяльності без жодного впливу держави чи місцевого самоврядування! Таким чином, самовільне будівництво стає повністю легалізованим, порушуючи права як власників земельних ділянок, так і мешканців громад, – наголосив Віталій Кличко. – Асоціація міст України, мери міст неодноразово наголошували і закликають депутатів допрацювати законопроект №5655, обговорити його з громадськістю, з професійним середовищем, місцевим самоврядування.  І тільки тоді виносити на голосування в парламент. Саме так працює демократичне громадянське суспільство!».

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту [email protected]