Версія для людей з порушеннями зору
Версія для людей з порушеннями зору

Міська влада очікує від Міністерства культури активної участі в робочій групі з питань завершення реконструкції Поштової площі

26 червня 2024 року, 16:14

Влада Києва очікує від Міністерства культури та інформаційної політики активної участі в робочій групі з розробки плану дій із завершення реконструкції транспортної розв’язки на Поштовій площі. Про це повідомив заступник голови КМДА Валентин Мондриївський під час наради в Подільській райдержадміністрації.

«Участь представників державних органів і, зокрема, Міністерства культури та інформаційної політики й Верховної Ради, надзвичайно важлива для завершення реконструкції Поштової площі. Необхідно врахувати низку чутливих аспектів – збереження історичної пам’ятки, яка має Національний статус, експлуатацію інфраструктури, комунікацій тощо», – наголосив Валентин Мондриївський.

Він додав, що столиця прагне не лише завершити реконструкцію Поштової площі, а й зберегти та музеєфікувати історичну пам’ятку – квартал середньовічного Києва. Тому до процесу долучається широке коло фахівців і громадськості.

Нагадаємо, столиця залучає фахівців науково-дослідного інституту для дослідження стану будівельних конструкцій на Поштовій площі. Експертиза має перевірити стан будівельних конструкцій, адже всі роботи на об’єкті були зупинені у 2017 році. Від результатів цього дослідження залежатимуть наступні кроки підрядника.

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту [email protected]