Версія для людей із вадами зору

Міська влада попереджає про можливе обмеження в’їзду великогабаритного транспорту сьогодні у вечірні години пік

06 лютого 2017 року, 12:54

Наразі в’їзд вантажівок до Києва частково відновлюється, ситуація на дорогах міста поступово нормалізовується. На основних спусках і підйомах Києва продовжують працювати 10 тягачів. Однак місто, враховуючи прогнози Українського гідрометцентру попереджає, що режим обмеження в’їзду вантажівок можуть застосувати ще раз у вечірні години. Про це сьогодні під час прес-брифінгу заявив заступник голови КМДА Петро Пантелеєв.

«У Києві за ніч випало 15 сантиметрів опадів. Наразі для прибирання задіяна вся доступна техніка, в тому числі 267 одиниць снігоприбиральних авто «Київавтодору», близько 300 одиниць техніки житлових організацій, «Київзеленбуду» та інша. Ситуація на дорогах поступово нормалізується. Однак у періоди, коли снігопад інтенсивний і триває усю ніч і весь день, ми розраховуємо на розуміння та сприяння містян. Віддавши перевагу громадському транспорту, кияни дуже допомагають оперативному прибиранню снігу», – сказав він.

За словами заступника голови КМДА, комунальні служби продовжують прибирання доріг у посиленому режимі.

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту support.web@kyivcity.gov.ua