Версія для людей з порушеннями зору
Версія для людей з порушеннями зору

Міст імені Є. О. Патона реставрують і збільшать його пропускну спроможність

16 вересня 2020 року, 16:44

Міст імені Є. О. Патона реставрують і збільшать його пропускну спроможність. Це дозволить збільшити пропускну спроможність споруди, створити належні умови руху автомобільного транспорту та пішоходів. Відповідні роботи передбачено розпорядженні КМДА № 1431.

Здійснити реставрацію мають до 31 грудня 2025 року. Замовником робіт визначено комунальну корпорацію «Київавтодор», якій доручено у встановленому порядку:

  • отримати вихідні дані для проєктування;
  • визначити генеральні проєктну та підрядну будівельну організації;
  • забезпечити розроблення проєктної документації, проведення її експертизи та затвердження;
  • подбати про дотримання вимог законодавства щодо порядку виконання будівельних робіт та законодавства про оцінку впливу на довкілля.

Нагадаємо, що міст імені Патона було введено в експлуатацію у 1953 році. Реконструювали міст лише один раз, у 2004 році, коли з мосту демонтували трамвайні колії. Із того часу поточні ремонтні роботи відбувалися лише на невеликих ділянках мосту.

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту [email protected]