Версія для людей з порушеннями зору
Версія для людей з порушеннями зору

У Дарницькому районі сьогодні відновив роботу ще один дитячий садок

16 вересня 2020 року, 17:00

Сьогодні відновив роботу дошкільний навчальний заклад № 652 на вулиці Бориспільській, 28/1 із групами для реабілітації дітей із дитячим церебральним паралічем (ДЦП). Про це інформували в Дарницькій РДА.

Це вже другий дитсадочок, зданий «під ключ» у новому навчальному році. Його відкриття створило додаткові місця для діток із проблемами опорно-рухового апарату та зменшило навантаження на навчальні заклади району.

Дитсадок розрахований на 11 груп (210 місць), дві із яких – інклюзивні, розраховані на дітей віком 3-5 років та 4-7 років. Усі приміщення пристосовані для занять і прийому необхідних процедур. Дитячий садок не є медичною установою, однак у ньому створені умови для корекційної роботи: проведення лікувальної фізкультури та оздоровчих процедур.

Також там є чимало приміщень для відпочинку, навчання, оздоровлення та ігор: кімната для лего-конструювання, комп’ютерний клас, приміщення для уроків образотворчого мистецтва, зали для музичних занять, а також окремі зали для фізкультури і лікувальної фізкультури.

«Як і всі нові комунальні дошкільні заклади Дарниці, цей садок враховує найвищі вимоги щодо енергоефективності та безпеки для дітей. Ми робимо все можливе, щоб забезпечити комфорт для усіх категорій мешканців району», – зазначив голова Дарницької районної державної адміністрації Ярослав Лагута.

Він акцентував увагу, що відкриття найсучаснішого закладу дошкільної освіти у найчисленнішому з кількості дітей районі столиці стало можливим завдяки плідній співпраці районної та міської влади на чолі з Віталієм Кличком.

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту [email protected]