Версія для людей з порушеннями зору
Версія для людей з порушеннями зору

Місто виділило 82 млн грн на програму «Безпечна столиця» у 2017 році

27 лютого 2018 року

Місто виділило 82 млн грн на програму «Безпечна столиця» у 2017 році

Сьогодні на засіданні постійної комісії Київської міської ради з питань бюджету та соціально-економічного розвитку депутати заслухали звіт про виконання  у  2017 році міської цільової програми профілактики та протидії злочинності в місті Києві “Безпечна столиця”.

Відповідно до звіту управління з питань взаємодії з правоохоронними органами по забезпеченню правопорядку та муніципальної безпеки виконавчого органу Київради (КМДА), у 2017 році на 10 тисяч населення було здійснено 224 кримінальних правопорушення. Це кращий показник, ніж у 2016-му. Тоді було здійснено 253 кримінальні правопорушення. Також майже на три тисячі зменшилась кількість учинених тяжких та особливо тяжких кримінальних правопорушень. Зменшилася торік у Києві й кількість зґвалтувань, розбійних нападів, грабежів та незаконних заволодінь транспортними засобами.

Що важливо – у 2017-му фіксують збільшення розкритих кримінальних правопорушень, з 14,58 тис. до 18,1 тис. Тяжких та особливо тяжких – з 5 тисяч до 6,4 тис.

З метою попередження порушень чинного законодавства у сфері державної безпеки, Головним управлінням СБУ міста Києва та Київській області проведено 1155 профілактик, в тому числі у формі офіційного застереження. Проведено 42 оперативних експерименти, спрямованих на виявлення недоліків системи антитерористичного захисту об’єктів критичної інфраструктури та місць масового скупчення людей.

Також правоохоронцями організовано більше 12 тисяч профілактичних занять у школах та 1300 у дошкільних закладах.

«Програма «Безпечна столиця» розрахована на 3 роки, з 2016 до 2018 року. ЇЇ мета – підвищити рівень правопорядку в місті, щоб кожен киянин та гість мегаполісу почував себе в безпеці. Зі свого боку, столиця долучається до фінансування правоохоронної системи. Так, у 2017 році міською владою було виділено більше 82 мільйонів гривень. Кошти використовуються ефективно, про що свідчить покращення криміногенної ситуації у місті», – зазначив голова постійної комісії Київради з питань бюджету Андрій Странніков.

У 2018 році, у рамах програми, плануються здійснювати заходи щодо розробки та впровадження автоматизованої системи відеоспостереження на вулицях та автошляхах міста.

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту [email protected]