Версія для людей із вадами зору

Міжнародні фахівці розкажуть, як правильно розбудовувати «розумне місто» на Kyiv Smart City Forum

27 жовтня 2018 року, 10:50

31 жовтня відбудеться Kyiv Smart City Forum 2018. Це традиційна подія, на якій збираються експерти, провідні компанії та активісти концепції Smart City з усього світу. Під час форуму учасники зможуть випробувати себе у ролі інноватора, дізнатися більше про smart-рішення для міста та нові сервіси, які вже працюють у Києві.

Під час форуму спеціально для учасників відбудеться воркшоп «Інструменти створення smart city стартапів».

Мета воркшопу – надати учасникам інструменти та інноваційні підходи для запуску smart city проектів.

Завдяки воркшопу учасники:

  • отримають базові знання щодо інноваційного стартап-підходу для запуску проектів;
  • зможуть проаналізувати проблематику цільових сегментів клієнтів для формування smart-рішень;
  • проведуть брейншторминг у командах для пошуку нових ідей;
  • розширять бізнес-нетворкінг.

Участь у воркшопі за попередньою реєстрацією.

Детальніше із програмою форуму можна ознайомитися за посиланням.

Місце проведення заходу: м. Київ, Паркова дорога, 16-А, КВЦ «Парковий».

Акредитація представників ЗМІ здійснюється за посиланням. Вхід на захід відбуватиметься винятково за посвідченням журналіста та листом-підтвердженням від організаторів.

Довідково.

«Kyiv Smart City Forum 2018» – одна з головних подій Східної Європи, що присвячена розвитку smart city технологій та міських інновацій. Завдання форуму – максимально просувати цінності smart city та сприяти розбудові розумних міст.

Цього року передбачена участь 50 спікерів – кращих українських і міжнародних експертів, представників влади. Працюватимуть 6 секцій, де передбачені виступи, презентації, воркшопи, панельні дискусії, обговорення головних питань щодо розбудови розумних міст. Буде відкрито 15 демозон, де представлять технологічні рішення вендорів, міські проекти, інноваційні розробки тощо. Загалом очікується близько 1200 гостей – представників місцевих влад, посольств, міжнародних організацій, експертів, активістів тощо.

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту support.web@kyivcity.gov.ua