Версія для людей з порушеннями зору
Версія для людей з порушеннями зору

Муніципальна книгарня «Сяйво книги» ініціює збір книг для вихованців інтернату

07 грудня 2021 року, 14:45

До дня Святого Миколая діти зазвичай чекають на подарунки. Міська книгарня «Сяйво книги» вирішила порадувати дітлахів, що позбавлені батьківської опіки. Запрошує кожного відвідувача зробити книжковий дарунок для вихованців Ніжинського дитячого будинку-інтернату. Про це повідомляє КП «Міський магазин».

«Наша книгарня традиційно влаштовує приємні сюрпризи до свят. Цього разу ми хочемо подарувати хвилини щастя діткам із інтернату. Запрошуємо відвідувачів долучитись до збору книжечок для дітей, що особливо потребують уваги та піклування», – інформує муніципальна книгарня.

Від 1 до 19 грудня книгарня запрошує придбати дитячу книгу за знижкою 20% та подарувати її вихованцям Ніжинського будинку-інтернату.

«За кожну добру справу потрібно дякувати. Тому, отримуючи знижку на книги для дитячого будинку, мінус 20% від вартості буде розповсюджуватися і на покупку книг для вас. Наші продавці-консультанти підкажуть і допоможуть підібрати саме ту літературу, що стане корисною та радуватиме дітлахів», – додає комунальне підприємство.

У Ніжинському дитячому будинку-інтернаті сьогодні виховують 107 вихованців. Це соціально-медичний заклад, де постійно проживають діти 4-18 років та 18-35 років – у молодіжному відділенні. Всі вихованці потребують стороннього догляду, побутового і медичного обслуговування, освітніх і реабілітаційних послуг.

Нагадаємо, що муніципальна книгарня «Сяйво книги» чекає на відвідувачів у центрі столиці на Великій Васильківській, 6.

Про цікаві події та акції можна дізнатись на сторінці КП «Міський магазин» за посиланням: https://www.facebook.com/magazinkp.

 

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту [email protected]