Версія для людей з порушеннями зору
Версія для людей з порушеннями зору

На численні прохання мешканців Лісового масиву на вулиці Кіото облаштують додаткові виїзди і в’їзди

19 липня 2019 року, 16:49

Для оптимізації транспортного руху в Деснянському районі у 2019 - 2021 роках реконструюють вулицю Кіото із організацією додаткових в’їздів і виїздів з вулиці Братиславської. Це дозволить, врахувавши численні звернення мешканців Лісового масиву, організувати двосторонній рух транспорту на відрізку дороги від вул. Кіото до Броварського проспекту і встановити нові світлофорні об’єкти. Цей проект підтримано розпорядженням КМДА № 1280.

На сьогодні існує велика транспортна проблема для жителів Лісового масиву на транспортній розв’язці біля станції метро «Чернігівська», адже потік автомобільного транспорту там організовано таким чином, що водії авто, які хочуть потрапити з вул. Кіото (зі сторони вул. Братиславської) на просп. Броварській (в напрямку руху до центру міста) змушені долати значну відстань для розвороту на існуючій розв’язці біля ринку «Юність». При цьому збільшується завантаженість вул. Братиславської, що створює незручності, як водіям, так і користувачам громадського транспорту.

До початку робіт буде фахово проаналізовано та змодельовано різні варіанти реконструкції вулиці. Замовником робіт визначено Деснянську районну державну адміністрацію.

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту [email protected]