Версія для людей із вадами зору

На дорогах столиці працюють 187 одиниць техніки КК «Київавтодор» (+відео)

02 грудня 2019 року, 21:43

На дорогах Києва працюють 187 одиниць спецтехніки КК «Київавтодор». Ще 231 одиниця готова виїхати у разі погіршення погодних умов. Про це повідомили у комунальній корпорації.

Як відомо, техніка КП ШЕУ ще до початку опадів виїхала на вихідні позиції в місті, щоб найскоріше розпочати обробку покриття протиожеледними засобами та прибирання снігу.

 

Зазначимо, що у КК «Київавтодор» уважно слідкують за змінами погодних умов та відповідно до синоптичної ситуації вживають необхідних заходів для безпечного пересування киян і гостей столиці.

Нагадаємо, що в умовах ускладнення погодних умов водіям приватних авто рекомендується за можливості утримуватися від поїздок на власному транспорті та дотримуватися правил паркування, аби не заважати роботі снігоприбиральної техніки.

Пішоходам рекомендується рухатись тротуарами з обережністю, переходити дорогу тільки в установлених для цього місцях, бути обережними та обачливими. Не забувайте, ви також є учасниками дорожнього руху.

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту support.web@kyivcity.gov.ua