Версія для людей з порушеннями зору
Версія для людей з порушеннями зору

На Кільцевій транспортній розв’язці капітально відремонтують підходи і зупинки громадського транспорту

17 серпня 2018 року, 15:12

У рамках капітального ремонту Кільцевої транспортної розв’язки заплановано оновлення пішохідних підходів на перетині проспекту Л. Курбаса з вул. Гната Юри та В. Покотила. Відповідний робочий проект затверджено розпорядженням КМДА, розповів заступник голови КМДА Дмитро Давтян. 

Капремонт, каже він, збільшить пропускну спроможність розв’язки до 51367 автомобілів за годину і покращить якість покриття проїжджої дороги та інфраструктури в цілому.

Загалом протягом 10 місяців заплановано відремонтувати вісім підходів, облаштованих дорожніми знаками, дорожньою розміткою та зупинками громадського транспорту.

«Підрядник зобов’язаний надати гарантії якості виконання робіт і встановити гарантійні строки експлуатації, тож маємо впевненість, що відремонтована ділянка служитиме довго», – прокоментував Дмитро Давтян.

Замовником робіт визначено КП «ШЕУ Святошинського району».

«Роботи профінансують за рахунок бюджетних призначень на 2018 рік із місцевого бюджету та Дорожнього фонду», – зазначив заступник голови КМДА.

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту [email protected]