Версія для людей із вадами зору

На Контрактовій площі реконструюють сквер

18 жовтня 2016 року, 11:06

На Контрактовій площі у Подільському районі здійснять реконструкцію скверу № 3. Відповідне розпорядження підписав Київський міський голова Віталій Кличко.

Під час реконструкції скверу планується озеленити територію площею 0,60 га (міні-парк у центрі міста), встановити лави та декоративне освітлення, обладнати зупинки громадського транспорту, змінити асфальтне покриття та модернізувати існуючі трамвайні колії.

Фінансування об’єкту здійснюватиметься за рахунок коштів міського бюджету, орієнтовна кошторисна вартість буде уточнена після затвердження проектно-кошторисної документації.

Замовником робіт визначено Подільську РДА в місті Києві, яка має визначити генеральну проектну та підрядну будівельні організації для виконання реконструкції.

Відповідно до розпорядження, Подільська РДА має подати до Департаменту економіки та інвестицій інвестиційні пропозиції щодо включення робіт до програм економічного та соціального розвитку м. Києва на 2016 та наступні роки. 

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту support.web@kyivcity.gov.ua