Версія для людей з порушеннями зору
Версія для людей з порушеннями зору

На міських кладовищах розпочинається підготовка до проведення поминальних днів у 2021 році

30 березня 2021 року, 17:34

На міських кладовищах розпочинається підготовка до проведення поминальних днів із 9 до 12 травня 2021 року. Відповідний план заходів із підготовки затверджено розпорядженням Київської міської державної адміністрації № 688.

Зокрема, заплановано очистити від сміття 541 га територій, вивезти 7412 куб. м сміття, зняти аварійні дерева, кронувати та позбавити від омели 331 дерево, благоустроїти 454 військові поховання та меморіали, підготувати та запустити понад 67 км поливальних водопроводів, відремонтувати та пофарбувати 90 контейнерів для сміття, облаштувати огорожі, ворота, хвіртки, арки, фасади, бордюри, громадські вбиральні тощо.

Департаменту житлово-комунальної інфраструктури доручено подбати про облаштування та приведення до належного санітарного стану комунальних кладовищ.

Ритуальна служба СКП «Спеціалізований комбінат підприємств комунально-побутового обслуговування», Державний історико-меморіальний Лук’янівський заповідник та ритуальна служба СКП «Київський крематорій» на територіях міських кладовищ та колумбарію мають забезпечити пожежну безпеку під час поминальних днів.

Згідно із розпорядженням, поминальні дні відбуватимуться на кладовищах за таким графіком:

9 травня – на Пирогівському, Корчуватському, Мишоловському, Чапаєвському, Північному, Лісовому, Пуща-Водицькому, Меморіалі на могилі Невідомого солдата в Парку Вічної Слави, Південному, Святошинському, Братському, Михайлівському, Солом’янському, Совському, Шулявському, Військовому, Старообрядному, на кладовищі Державного історико-меморіального Лук’янівського заповідника.

10 травня – на Дарницькому, Позняківському, Бортничанському, Вигурівському, Троєщинському, Звіринецькому, Куренівському, Жулянському, Біличанському.

11 травня – на Байковому, СКП «Київський крематорій», Биківнянському.

12 травня – на Міському.

Департаменту муніципальної безпеки доручено вжити заходів щодо запобігання виникненню надзвичайних ситуацій. Департамент охорони здоров’я забезпечить чергування бригад екстреної (швидкої) медичної допомоги під час проведення поминальних днів на міських кладовищах. Громадський порядок поблизу міських кладовищ забезпечить Головне управління Національної поліції у м. Києві.

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту [email protected]