Версія для людей з порушеннями зору
Версія для людей з порушеннями зору

На перетині вулиць Саперно-Слобідської та М. Грінченка реконструюють транспорту розв’язку

03 листопада 2017 року, 16:15

У Києві реконструюють транспорту розв’язку в одному рівні на перетині вулиць Саперно-Слобідської та Миколи Грінченка. Розпорядження КМДА № 1388 підписав Київський міський голова Віталій Кличко.

Реконструкція розв’язки поліпшить транспорту ситуацію у Голосіївському районі столиці та збільшить пропускну спроможність. Окрім цього, реконструкція забезпечить безперебійний рух транспорту та пішоходів, позитивно вплине на екологічний стан за рахунок ліквідації заторів на зазначеному транспортному вузлі.

Замовником робіт визначено комунальну корпорацію «Київавтодор».

Важливо зазначити, що під час укладання договорів підряду на виконання робіт, замовників зобов’язано передбачити умови щодо надання гарантії якості будівельними організаціями та встановлення гарантійного строку експлуатації не менше 10 років. Також у договорах буде передбачено безумовне повернення коштів, у разі виявлення контролюючими органами завищення обсягів та вартості виконання робіт, у сумі завищення.

Фінансування проектних і будівельних робіт буде здійснюватися за рахунок коштів міського бюджету. Орієнтовна вартість будівництва об’єкта – 22 млн грн.

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту [email protected]