Версія для людей з порушеннями зору
Версія для людей з порушеннями зору

Віталій Кличко: Київрада надала Міжнародному аеропорту «Київ» ім. І. Сікорського земельну ділянку під подальшу його реконструкцію

08 липня 2021 року, 18:54

Київська міська рада надала Міжнародному аеропорту «Київ» ім. І. Сікорського земельну ділянку під подальшу його реконструкцію. Відповідне рішення підтримали 82 депутати. Про це повідомив мер Києва Віталій Кличко.

Так, депутати затвердили проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки (13,16 га) КП «Міжнародний аеропорт «Київ» ім. І. Сікорського» для будівництва та обслуговування об’єктів інженерної, транспортної, енергетичної інфраструктури та об’єктів зв’язку між вулицями Медова та Промениста у Солом’янському районі міста.

«Сьогодні ми зробили важливий крок для розвитку Міжнародного аеропорту «Київ» – продовження його злітно-посадкової смуги, – сказав Віталій Кличко. – Аеропорт «Київ» має стратегічне значення і для нашого міста, і для усієї України. І це – єдиний столичний аеропорт, який знаходиться у межах міста. Тому збільшення його потужностей сприятиме комфорту як киян, так і гостей столиці».

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту [email protected]