Версія для людей із вадами зору

На проспектах Бажана та Броварському частково обмежать рух транспорту

27 червня 2018 року, 15:30

У зв’язку із виконанням ремонтних робіт на шляхопроводах поблизу станцій метро «Харківська», «Осокорки» та «Позняки» на просп. Миколи Бажана буде частково обмежено рух транспорту у першій та другій смугах руху почергово. Про це повідомили у КК «Київавтодор».

  • із 09:00 до 15:00 28 червня у напрямку Південного мостового переходу;
  • із 14:00 до 20:00 29 червня у напрямку на виїзд із міста.

Із 09:00 до 18:00 30 червня у зв’язку із виконанням ремонтних робіт на шляхопроводах поблизу станції метро «Чернігівська» та на перетині просп. Броварського із вул. Будівельників на просп. Броварському буде частково обмежено рух транспорту у першій та другій смугах руху почергово у напрямку на виїзд із міста.

Із 09:00 до 18:00 1 липня у зв’язку із виконанням ремонтних робіт на шляхопроводі на перетині просп. Броварського із вул. Кіото на просп. Броварському буде частково обмежено рух транспорту у першій та другій смугах руху почергово у напрямку на виїзд із міста.

Комунальна корпорація «Київавтодор» просить водіїв із розумінням поставитися до тимчасових незручностей, пов’язаних із виконанням ремонтних робіт.

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту support.web@kyivcity.gov.ua