Версія для людей з порушеннями зору
Версія для людей з порушеннями зору

На проспекті Космонавта Комарова облаштують першу на правому березі столиці лікарню швидкої медичної допомоги – Микола Поворозник

23 січня 2018 року, 11:54

На виконання доручення Київського міського голови Віталія Кличка в столиці буде реконструйовано будівлю Київської міської клінічної лікарні № 6 з розміщенням там лікарні швидкої медичної допомоги «Правобережна». Підписано відповідне розпорядження КМДА.

«Таке рішення прийнято у зв᾽язку із гострою необхідністю забезпечення невідкладною медичною допомогою тих киян, що мешкають на правому березі столиці. Наразі там немає жодної лікарні «швидкої допомоги». Тому вирішено розмістити її на базі Київської міської клінічної лікарні № 6 на проспекті Космонавта Комарова, 3 у Солом᾽янському районі», – зазначив перший заступник голови КМДА Микола Поворозник.

За його словами, усі роботи виконуватимуть за рахунок бюджетних коштів – відповідно до показників Програми економічного і соціального розвитку Києва. Замовником робіт визначено комунальне підприємство з питань будівництва житлових будинків «Житлоінвестбуд-УКБ».

Облаштують медичний заклад на орієнтовній площі 9500 кв. м, що дасть змогу забезпечити якісною та доступною швидкою меддопомогою 1,5 – 1,7 млн мешканців правобережжя.

«Вдале розташування та наявність зручних транспортних розв᾽язок зменшить час транспортування хворих і постраждалих до лікарні «Правобережна» та прискорить початок діагностики та надання якісної екстреної (невідкладної) медичної допомоги киянам», – наголосив Микола Поворозник.

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту [email protected]